РАСПОРЕД МАТУРАНАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПИСМЕНОГ ДЕЛА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЗА ОБА ДАНА ( 3.ЈУН, 9.00-12.00, СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ И 4.ЈУН, 9.00-12.00, ДРУГИ ПРЕДМЕТ)

РАСПОРЕД МАТУРАНАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПИСМЕНОГ ДЕЛА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЗА ОБА ДАНА ( 3.ЈУН, 9.00-12.00, СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ И 4.ЈУН, 9.00-12.00, ДРУГИ ПРЕДМЕТ)

4/1

 

Кабинет за историју:

 

  1. Анђела Алвиревић
  2. Итана Антонијевић
  3. Тијана Вуловић
  4. Дамјан Додиг
  5. Лазар Жунић
  6. Теодора Ивковић
  7. Катарина Јанковић
  8. Јелена Јоксимовић
  9. Ивана Кемперле
  10. Милица Костић

 

Кабинет за хемију:

 

  1. Бојана Магазин
  2. Урош Марић
  3. Александра Марковић
  4. Михајло Маџаревић
  5. Михајло Минкин
  6. Андријана Мисаиловић
  7. Илија Нинић
  8. Галина Нишевић
  9. Симона Новаковић
  10. Ксенија Павић

 

Кабинет за физику:

 

  1. Лука Павловић
  2. Лука Петковић
  3. Каја Пртењача
  4. Соња Рамах
  5. Матеја Ранковић
  6. Милица Симовић
  7. Јована Спасеновић
  8. Ксенија Станковић
  9. Ива Трајковић
  10. Недељко Ћирић
  11. Јелена Чанић

 

4/2

 

Учионица 1/1

 

  1. Јован Антић
  2. Срђан Баша
  3. Иван Видојковић
  4. Лука Вукадиновић
  5. Магдалена Гарић
  6. Даринка Гаћеша
  7. Тамара Ђокић
  8. Тијана Ђукић
  9. Катарина Елез
  10. Нада Живановић

 

Учионица  1/2

 

  1. Марија Јовановић
  2. Алекса Козић
  3. Кристина Копривица
  4. Јелена Косара
  5. Мина Мајсторовић
  6. Јана Марковић
  7. Алексеј Маркос Поповић
  8. Милан Милашиновић
  9. Теодора Митић
  10. Катарина Митровић
  11. Марија Митровић

 

Учионица 1/3

 

  1. Лука Муришић
  2. Ана Никитовић
  3. Василије Павловић
  4. Јелена Стевановић
  5. Јована Стјепановић
  6. Филип Тодоровић
  7. Нађа Трифуновић
  8. Даниел Трудић
  9. Никица Шкорић
  10. Тијана Штулић
  11. Соња Шућур

 

4/3

 

Учионица 1/4

 

  1. Ирина Вијатовић
  2. Анђела Винчић
  3. Марко Власачевић
  4. Јелена Дамјанић
  5. Ана Ђорђевић
  6. Исидора Жунић
  7. Алекса Зрилић
  8. Огњен Иванов
  9. Михаило Д. Илић
  10. Теодора Јовановић

 

Учионица  1/5

 

  1. Маша Јовић
  2. Ђорђе Капор
  3. Катарина Ковачевић
  4. Мирко Малишић
  5. Александар Матић
  6. Андреј Мирковић
  7. Анђела Мићић
  8. Миа Младеновић
  9. Андреа Петровић
  10. Мила Петровић

 

Учионица 1/6

 

  1. Теодора Савић
  2. Тијана Станков
  3. Кристина Станковић
  4. Тијана Станковић
  5. Јелена Стевић
  6. Игор Шапоњић
  7. Марија Шуваковић
  8. Ива Шука
  9. Михајло С. Илић

 

 

 

 

4/4

 

Учионица 1/7

 

  1. Матеја Алексић
  2. Алекса Бабовић
  3. Анастасија Бараћ
  4. Јелена Благојевић
  5. Павле Варинац
  6. Анђела Васић
  7. Марко Вујић
  8. Маја Грубор
  9. Лазар Грујић
  10. Андреј Дедић

 

Учионица 1/8

 

  1. Исидора Ђоковић
  2. Давид Ђоковић
  3. Нина Живкоцић
  4. Тамара Ивановић
  5. Горан Ковачевић
  6. Петар Ковачевић
  7. Кристина Ковачевић
  8. Ђорђе Крсмановић
  9. Катарина Кушић
  10. Петар Лазовић

 

Велики кабинет за информатику

 

  1. Михајло Миливојевић
  2. Невена Милосављевић
  3. Јована Михаиловић
  4. Јана Нишавић
  5. Јана Петровић
  6. Доротеа Реџепи
  7. Маша Спасић
  8. Урош Стевановић
  9. Александар Стефановић
  10. Петар Филиповић

 

4/5

 

Учионица 1/9

 

  1. Ана Бајчић
  2. Марија Банзић
  3. Вера Благојевић
  4. Лазар Бојанић
  5. Кристина Булатовић
  6. Невен Булатовић
  7. Златко Дакић
  8. Павле Драгићевић
  9. Марија Ђикановић
  10. Лена Јанић
  11. Илија Калат
  12. Алекса Љубичић

 

Учионица 4/1

 

  1. Неда Марјановић
  2. Матеја Миленковић
  3. Бојан Милошевић
  4. Андреј Дујовић
  5. Вељко Мирковић
  6. Ксенија Мирковић
  7. Алекса Михаиловић
  8. Ања Михајлов
  9. Филип Николић
  10. Никола Павковић
  11. Огњен Петровић

 

Учионица 4/2

 

  1. Теодора Петровић
  2. Алекса Радисављевић
  3. Никола Радовић
  4. Лука Радуловић
  5. Андреја Ристивојевић
  6. Марко Стеванетић
  7. Теодора Тасић
  8. Ивана Тешовић
  9. Немања Тодоровић
  10. Ана-Марија Шешлија
  11. Ана Марија Штулић

 

 

4/6

 

Учионица 4/3

 

 

  1. Ивана Арсов
  2. Владимир Бекерус
  3. Пеатр Бирач
  4. Владислав Бранковић
  5. Марија Бркић
  6. Андрија Вукосављевић
  7. Маја Дреновац
  8. Николина Ерцег
  9. Марко Ивезић
  10. Ања Јаковљевић
  11. Теодора Кандић

 

Учионица 4/4

 

  1. Катарина Каплановић
  2. Вукић кљајић
  3. Јана Максић
  4. Никола Манасијевић
  5. Вељко Милосављевић
  6. Никола Милошевић
  7. Милутин Мирковић
  8. Ведрана Михајловић
  9. Матеја Мујовић
  10. Наталија Најдхефер
  11. Елена Николић

 

Учионица 4/5

 

  1. Филип Пантовић
  2. Лазар Попадић
  3. Милош Пророчић
  4. Сандра Симовић
  5. Анђела Спасић
  6. Ђорђе Станисвљевић
  7. Ђорђе Томљановић
  8. Јована Ћук
  9. Михајло Ћулибрк
  10. Лазар Цветковић

 

 

 

 

 

 

4/7

 

Учионица 4/6

 

  1. Теодора Бачанац
  2. Софија Боснић
  3. Павле Бркић
  4. Младен Вилотијевић
  5. Филип Гајин
  6. Немања Грујић
  7. Алекса Дакић
  8. Анастасија Динић
  9. Анђела Динић
  10. Наталија Драгоњић
  11. Михајло Живановић

 

Учионица 4/7

 

  1. Катарина Јовановић
  2. Драгомир Јовановић
  3. Нађа Ковачевић
  4. Марко Лазић
  5. Павле Милинковић
  6. Никола Миловић
  7. Урош Милошевић
  8. Јована Милошевић
  9. Алекса Михаиловић
  10. Иван Нешковић
  11. Андрија Прља

 

Учионица 4/8

 

  1. Андреј Радојичић
  2. Катарина Радоњић
  3. Дамјан Ракић
  4. Ана Стаменковић
  5. Милица Стевановић
  6. Вук Ступарушић
  7. Предраг Тошковић
  8. Марина Ћурчић
  9. Мина Шкрлин
  10. Огњен Шкрлин

 

4/8

 

Учионица 4/9

 

  1. Ивана Веселиновић
  2. Сара Влатковић
  3. Павле Вранић
  4. Лазар Вукашиновић
  5. Дуња Димитријевић
  6. Ања Димић
  7. Филип Јањић
  8. Никола лазаревић
  9. Филип Лазић
  10. Сара Лукаја
  11. Марко Лукешевић

 

Кабинет за географију

 

  1. Константин Коларић
  2. Огњен марковић
  3. Огњен Матијашевић
  4. Уна Матић
  5. Богдан Метикош
  6. Александра Мијовић
  7. Страхиња Милић
  8. Велимир Миловановић
  9. Јована Мирић
  10. Лука Мирковић
  11. Никола Николић

Кабинет за музичку културу

 

  1. Сара Новаковић
  2. Ана Петровић
  3. Исидора Поповић
  4. Милица Поповић
  5. Теодора Ристић
  6. Никола Спасеновић
  7. Данило Станојевић
  8. Марко Рајковић
  9. Елена Тодосијевић
  10. Марија Шкорић

 

4/9

 

Кабинет за ликовну културу

 

  1. Јана Бакочевић
  2. Софија Бјелетић
  3. Вук Божовић
  4. Елена Влајковић
  5. Вељко Гавриловић
  6. Јелена гаговић
  7. Софија Дамњановић
  8. Милош Ђокић
  9. Милица Жупан
  10. Немања Јоксић
  11. Павле Кисо

 

 

 

Кабинет за енглески језик

 

  1. Вукашин Крецуљ
  2. Миљана Луковић
  3. Михаило Масловарић
  4. Лука Мијалчић
  5. Катарина Нинковић
  6. Анастасија Палевић
  7. Кристина Петрић
  8. Димитрије Петронијевић
  9. Сретен Петровић
  10. Марко Пијовић

 

Кабинет за биологију

 

  1. Алекса Поповић
  2. Алекса Пуповац
  3. Лазар Радовановић
  4. Никола Савић
  5. Димитрије Сиљковић
  6. Сара Славковић
  7. Марко Станчевић
  8. Дамир Сулејмановић
  9. Дарко Тадић
  10. Марина Тубин
Кључне речи:

Оставите коментар

Your email is never published nor shared. Сва обавезна поља су означена *

*