RASPORED MATURANATA ZA POLAGANJE PISMENOG DELA MATURSKOG ISPITA ZA OBA DANA ( 3.JUN, 9.00-12.00, SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I 4.JUN, 9.00-12.00, DRUGI PREDMET)

RASPORED MATURANATA ZA POLAGANJE PISMENOG DELA MATURSKOG ISPITA ZA OBA DANA ( 3.JUN, 9.00-12.00, SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST I 4.JUN, 9.00-12.00, DRUGI PREDMET)

4/1

 

Kabinet za istoriju:

 

  1. Anđela Alvirević
  2. Itana Antonijević
  3. Tijana Vulović
  4. Damjan Dodig
  5. Lazar Žunić
  6. Teodora Ivković
  7. Katarina Janković
  8. Jelena Joksimović
  9. Ivana Kemperle
  10. Milica Kostić

 

Kabinet za hemiju:

 

  1. Bojana Magazin
  2. Uroš Marić
  3. Aleksandra Marković
  4. Mihajlo Madžarević
  5. Mihajlo Minkin
  6. Andrijana Misailović
  7. Ilija Ninić
  8. Galina Nišević
  9. Simona Novaković
  10. Ksenija Pavić

 

Kabinet za fiziku:

 

  1. Luka Pavlović
  2. Luka Petković
  3. Kaja Prtenjača
  4. Sonja Ramah
  5. Mateja Ranković
  6. Milica Simović
  7. Jovana Spasenović
  8. Ksenija Stanković
  9. Iva Trajković
  10. Nedeljko Ćirić
  11. Jelena Čanić

 

4/2

 

Učionica 1/1

 

  1. Jovan Antić
  2. Srđan Baša
  3. Ivan Vidojković
  4. Luka Vukadinović
  5. Magdalena Garić
  6. Darinka Gaćeša
  7. Tamara Đokić
  8. Tijana Đukić
  9. Katarina Elez
  10. Nada Živanović

 

Učionica  1/2

 

  1. Marija Jovanović
  2. Aleksa Kozić
  3. Kristina Koprivica
  4. Jelena Kosara
  5. Mina Majstorović
  6. Jana Marković
  7. Aleksej Markos Popović
  8. Milan Milašinović
  9. Teodora Mitić
  10. Katarina Mitrović
  11. Marija Mitrović

 

Učionica 1/3

 

  1. Luka Murišić
  2. Ana Nikitović
  3. Vasilije Pavlović
  4. Jelena Stevanović
  5. Jovana Stjepanović
  6. Filip Todorović
  7. Nađa Trifunović
  8. Daniel Trudić
  9. Nikica Škorić
  10. Tijana Štulić
  11. Sonja Šućur

 

4/3

 

Učionica 1/4

 

  1. Irina Vijatović
  2. Anđela Vinčić
  3. Marko Vlasačević
  4. Jelena Damjanić
  5. Ana Đorđević
  6. Isidora Žunić
  7. Aleksa Zrilić
  8. Ognjen Ivanov
  9. Mihailo D. Ilić
  10. Teodora Jovanović

 

Učionica  1/5

 

  1. Maša Jović
  2. Đorđe Kapor
  3. Katarina Kovačević
  4. Mirko Mališić
  5. Aleksandar Matić
  6. Andrej Mirković
  7. Anđela Mićić
  8. Mia Mladenović
  9. Andrea Petrović
  10. Mila Petrović

 

Učionica 1/6

 

  1. Teodora Savić
  2. Tijana Stankov
  3. Kristina Stanković
  4. Tijana Stanković
  5. Jelena Stević
  6. Igor Šaponjić
  7. Marija Šuvaković
  8. Iva Šuka
  9. Mihajlo S. Ilić

 

 

 

 

4/4

 

Učionica 1/7

 

  1. Mateja Aleksić
  2. Aleksa Babović
  3. Anastasija Barać
  4. Jelena Blagojević
  5. Pavle Varinac
  6. Anđela Vasić
  7. Marko Vujić
  8. Maja Grubor
  9. Lazar Grujić
  10. Andrej Dedić

 

Učionica 1/8

 

  1. Isidora Đoković
  2. David Đoković
  3. Nina Živkocić
  4. Tamara Ivanović
  5. Goran Kovačević
  6. Petar Kovačević
  7. Kristina Kovačević
  8. Đorđe Krsmanović
  9. Katarina Kušić
  10. Petar Lazović

 

Veliki kabinet za informatiku

 

  1. Mihajlo Milivojević
  2. Nevena Milosavljević
  3. Jovana Mihailović
  4. Jana Nišavić
  5. Jana Petrović
  6. Dorotea Redžepi
  7. Maša Spasić
  8. Uroš Stevanović
  9. Aleksandar Stefanović
  10. Petar Filipović

 

4/5

 

Učionica 1/9

 

  1. Ana Bajčić
  2. Marija Banzić
  3. Vera Blagojević
  4. Lazar Bojanić
  5. Kristina Bulatović
  6. Neven Bulatović
  7. Zlatko Dakić
  8. Pavle Dragićević
  9. Marija Đikanović
  10. Lena Janić
  11. Ilija Kalat
  12. Aleksa Ljubičić

 

Učionica 4/1

 

  1. Neda Marjanović
  2. Mateja Milenković
  3. Bojan Milošević
  4. Andrej Dujović
  5. Veljko Mirković
  6. Ksenija Mirković
  7. Aleksa Mihailović
  8. Anja Mihajlov
  9. Filip Nikolić
  10. Nikola Pavković
  11. Ognjen Petrović

 

Učionica 4/2

 

  1. Teodora Petrović
  2. Aleksa Radisavljević
  3. Nikola Radović
  4. Luka Radulović
  5. Andreja Ristivojević
  6. Marko Stevanetić
  7. Teodora Tasić
  8. Ivana Tešović
  9. Nemanja Todorović
  10. Ana-Marija Šešlija
  11. Ana Marija Štulić

 

 

4/6

 

Učionica 4/3

 

 

  1. Ivana Arsov
  2. Vladimir Bekerus
  3. Peatr Birač
  4. Vladislav Branković
  5. Marija Brkić
  6. Andrija Vukosavljević
  7. Maja Drenovac
  8. Nikolina Erceg
  9. Marko Ivezić
  10. Anja Jakovljević
  11. Teodora Kandić

 

Učionica 4/4

 

  1. Katarina Kaplanović
  2. Vukić kljajić
  3. Jana Maksić
  4. Nikola Manasijević
  5. Veljko Milosavljević
  6. Nikola Milošević
  7. Milutin Mirković
  8. Vedrana Mihajlović
  9. Mateja Mujović
  10. Natalija Najdhefer
  11. Elena Nikolić

 

Učionica 4/5

 

  1. Filip Pantović
  2. Lazar Popadić
  3. Miloš Proročić
  4. Sandra Simović
  5. Anđela Spasić
  6. Đorđe Stanisvljević
  7. Đorđe Tomljanović
  8. Jovana Ćuk
  9. Mihajlo Ćulibrk
  10. Lazar Cvetković

 

 

 

 

 

 

4/7

 

Učionica 4/6

 

  1. Teodora Bačanac
  2. Sofija Bosnić
  3. Pavle Brkić
  4. Mladen Vilotijević
  5. Filip Gajin
  6. Nemanja Grujić
  7. Aleksa Dakić
  8. Anastasija Dinić
  9. Anđela Dinić
  10. Natalija Dragonjić
  11. Mihajlo Živanović

 

Učionica 4/7

 

  1. Katarina Jovanović
  2. Dragomir Jovanović
  3. Nađa Kovačević
  4. Marko Lazić
  5. Pavle Milinković
  6. Nikola Milović
  7. Uroš Milošević
  8. Jovana Milošević
  9. Aleksa Mihailović
  10. Ivan Nešković
  11. Andrija Prlja

 

Učionica 4/8

 

  1. Andrej Radojičić
  2. Katarina Radonjić
  3. Damjan Rakić
  4. Ana Stamenković
  5. Milica Stevanović
  6. Vuk Stuparušić
  7. Predrag Tošković
  8. Marina Ćurčić
  9. Mina Škrlin
  10. Ognjen Škrlin

 

4/8

 

Učionica 4/9

 

  1. Ivana Veselinović
  2. Sara Vlatković
  3. Pavle Vranić
  4. Lazar Vukašinović
  5. Dunja Dimitrijević
  6. Anja Dimić
  7. Filip Janjić
  8. Nikola lazarević
  9. Filip Lazić
  10. Sara Lukaja
  11. Marko Lukešević

 

Kabinet za geografiju

 

  1. Konstantin Kolarić
  2. Ognjen marković
  3. Ognjen Matijašević
  4. Una Matić
  5. Bogdan Metikoš
  6. Aleksandra Mijović
  7. Strahinja Milić
  8. Velimir Milovanović
  9. Jovana Mirić
  10. Luka Mirković
  11. Nikola Nikolić

Kabinet za muzičku kulturu

 

  1. Sara Novaković
  2. Ana Petrović
  3. Isidora Popović
  4. Milica Popović
  5. Teodora Ristić
  6. Nikola Spasenović
  7. Danilo Stanojević
  8. Marko Rajković
  9. Elena Todosijević
  10. Marija Škorić

 

4/9

 

Kabinet za likovnu kulturu

 

  1. Jana Bakočević
  2. Sofija Bjeletić
  3. Vuk Božović
  4. Elena Vlajković
  5. Veljko Gavrilović
  6. Jelena gagović
  7. Sofija Damnjanović
  8. Miloš Đokić
  9. Milica Župan
  10. Nemanja Joksić
  11. Pavle Kiso

 

 

 

Kabinet za engleski jezik

 

  1. Vukašin Kreculj
  2. Miljana Luković
  3. Mihailo Maslovarić
  4. Luka Mijalčić
  5. Katarina Ninković
  6. Anastasija Palević
  7. Kristina Petrić
  8. Dimitrije Petronijević
  9. Sreten Petrović
  10. Marko Pijović

 

Kabinet za biologiju

 

  1. Aleksa Popović
  2. Aleksa Pupovac
  3. Lazar Radovanović
  4. Nikola Savić
  5. Dimitrije Siljković
  6. Sara Slavković
  7. Marko Stančević
  8. Damir Sulejmanović
  9. Darko Tadić
  10. Marina Tubin
Ključne reči:

Ostavite komentar

Your email is never published nor shared. Sva obavezna polja su označena *

*