Информације о почетку наставе у другом полугодишту

Поштовани родитељи и ученици,

Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18. 1, по комбинованом моделу. У понедељак су ученици првог и трећег разреда пре подне (група која је и раније ишла на наставу пре подне), а другог и четвртог по подне (група која је и раније ишла на наставу по подне). Преподневна смена почиње у 8.00, а послеподневна у 14.00 часова. Часови ће трајати 30 минута.

Ученици који су током првог полугодишта у потпуности прешли на онлајн наставу, могу да наставе са тим статусом, а ако се одлуче да се врате комбинованом моделу наставе, морају да о томе обавесте разредне старешине и школу (на мејл trinaestbggim@orion.rs). Ученици који у наредном периоду буду желели да пређу у потпуности на онлајн наставу, у обавези су да упуте молбу школи мејлом (родитељи у име ученика).

Ношење маски у школи и даље је обавезно, као и придржавање свих других антиепидемијских мера (дистанца, често прање руку, проветравање простора…).

Желимо вам свима срећну Нову годину, у нади да ћемо се што је пре могуће вратити класичном моделу наставе!