Informacije o početku nastave u drugom polugodištu

Poštovani roditelji i učenici,

Nastava u drugom polugodištu počinje u ponedeljak, 18. 1, po kombinovanom modelu. U ponedeljak su učenici prvog i trećeg razreda pre podne (grupa koja je i ranije išla na nastavu pre podne), a drugog i četvrtog po podne (grupa koja je i ranije išla na nastavu po podne). Prepodnevna smena počinje u 8.00, a poslepodnevna u 14.00 časova. Časovi će trajati 30 minuta.

Učenici koji su tokom prvog polugodišta u potpunosti prešli na onlajn nastavu, mogu da nastave sa tim statusom, a ako se odluče da se vrate kombinovanom modelu nastave, moraju da o tome obaveste razredne starešine i školu (na mejl trinaestbggim@orion.rs). Učenici koji u narednom periodu budu želeli da pređu u potpunosti na onlajn nastavu, u obavezi su da upute molbu školi mejlom (roditelji u ime učenika).

Nošenje maski u školi i dalje je obavezno, kao i pridržavanje svih drugih antiepidemijskih mera (distanca, često pranje ruku, provetravanje prostora…).

Želimo vam svima srećnu Novu godinu, u nadi da ćemo se što je pre moguće vratiti klasičnom modelu nastave!