Naši učenici među najuspešnijima na upisu na ETF!

Na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu dodeljena su priznanja školama iz kojih je ove školske godine upisano 10 i više studenata. Takvih škola je 12 % od ukupnog broja od onih iz kojih se učenici upisuju na ETF. Priznanje je dobila i naša škola – za 32 upisana maturanta! Po tome se nalazimo među najboljim školama u Srbiji!
Priznanja je dodelio dekan ETF-a Dr Milo Tomašević.
Čestitamo maturantima i njihovim profesorima i zahvaljujemo se ETF-u na ovom divnom priznanju!

Komentar(a)

• Jelena Spaisc

08.07.2019 at 10:58

Cestitam skoli, profesorima i naravno ucenicima. To je pravo merilo kvaliteta skole. Nadam se da ce i buduce generacije biti uspesne.. komentar salje mama ucenice koja se upisuje u 4. razred i ucenika koji se danas upisuje u prvi razred, sa brojem poena da je mogao bilo koju gimnaziju da upise, ali se naravno, opredelio za Trinaestu.