Prelazak na model nastave 2 od ponedeljka, 20. 9. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

Od ponedeljka, 20.9, prelazi se na model 2 nastave, u skladu sa Stručnim uputstvom. To je kombinovani model nastave, kao prošle godine, samo što je promena u tome što će se grupe menjati na dnevnom, a ne na nedeljnom nivou. Dakle, grupa A ponedeljkom, sredom i petkom, grupa B utorkom i četvrtkom, ali naredne nedelje obratno.

Tamo gde postoje tehničke mogućnosti, nastava će moći da se prati i onlajn, a gde ih nema, biće primenjivani različiti modeli o kojima će vas informisati profesori.

Časovi će trajati 45 minuta.

Informacija se odnosi i na odeljenja koja su već prešla na onlajn – vraćaju se u školu od ponedeljka, po novom modelu.

Izvinjavamo se što još nismo u mogućnosti da obezbedimo direktan prenos časova putem interneta, jer još nemamo tehničkih mogućnosti za to. Pokušavamo da nabavimo potrebna tehnička sredstva.