Rafaelova „Atinska škola“ za sreću na republičkim takmičenjima!

Na Republičko takmičenje iz geografije plasirali su se Rastko Pantović 3/8, Jelena Kužet 4/6, Nikola Stanišić 3/8 (profesorka Jelena Sibinović), Petar Golubović 3/4, Aleksej Petrović 1/5, Zoran Saramandić 3/5, Ranko Matejić 3/4 (profesorka Mirjana Živović), Anisia Savić 4/8 i Duran Ramadani 2/9 (profesorka Marija Mitić).
Na Republičko iz engleskog idu Anđela Tomašević 4/9, Boris Nikolić 4/4, Jana Častvan 4/6 (profesorka Tamara Vukadinović), Dušan Grujić 4/8, Damjan Selaković 4/8, Nina Vukosavljević 4/1, Aleksandra Filipović 4/1, Sonja Nikolić 4/7 (profesorka Sanja Rafailović).
Matematika: Mihailo Turina 1/9 (profesor Đorđe Golubović).
Fizika: Katarina Nikolić 1/8 (profesor Dragan Ristić).
Na Republičko takmičenje iz istorije plasirali su se Vasilije Aleksić 2/6 i Duran Ramadani 2/9 (profesorka Dušica Biševac).
Na Republičko takmičenje iz ruskog jezika plasirala se Tamara Isailović 4/1 (profesorka Katarina Jakovljević).
Na Srpskoj filozofskoj olimpijadi učestvovala je Staša Milanović 3/6 (profesorka Vanja Lukić).
Osmoro učenika na Republičkom iz hemije!
Spisak učenika plasiranih na Republičko takmičenje iz hemije. U zagradi je ime profesora.
3. i 4. razred
Ranko Matejić (Slađana Delić)
Zoran Saramandić (Slađana Delić)
Jovana Jevtić (Anita Stojčevski)
2.razred
Olga Oluić (Olivera Jelenković)
Danica Milanović (Olivera Jelenković)
1. razred:
Janja Marić (Slađana Delić)
Vukašin Glišić (Milica Brusin)
Vuk Jevtić (Milica Brusin)
Osmoro učenika na republičkom nivou „Književne olimpijade“!
Na najviši nivo ovog takmičenja plasirali su se:
2.razred
Sergej Džogaz (profesorka Biljana Veljović)
Anđela Pešić (prof. Jelena Urošević)
3. razred
Iva Bogdanović i Marko Mitić (prof. Sofija Širadović)
Iva Spasojević (prof. Biljana Radosavljević)
Magdalina Tmušić (prof. Marko Nikodijević)
4. razred
Marija Vojisavljević i Nađa Nikolić (prof. Jelena Urošević)
Teodora Subotić (prof. Maja Cvetković)
Petoro učenika na Republičkom takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture! Za Tršić su se plasirali:
1. razred
Janja Marić (prof. Sofija Širadović), Mihailo Stojanović i Pavle Todorovski (prof. Dragan Đorđević)
3. razred
Iva Bogdanović (prof. Sofija Širadović) i Magdalina Tmušić (prof. Marko Nikodijević)
Veliki uspeh postigli su naši učenici na Gradskom takmičenju iz biologije. Njih 29 je osvojilo jedno od prva tri mesta, koja vode na Republičko takmičenje!
Prvi razred: Ana Marija Hinić 2.mesto, Andrea Bogdanović 3.mesto, Iva Torić 3.mesto (prof. dr Mirjana Niklanović).
Drugi razred: Dimitrije Milović 1.mesto (prof. Kristina Andrejević), Anđela Pešić 1.mesto, Iva Živanović 2.mesto (prof. Jovana Antić), Duran Ramadani, Ana Đokić, Uroš Novaković i Danilo Trifunović 2.mesto, Olga Olujić i Marija Ćuruvija 3.mesto (prof.mr Tatjana Milovanović).
Treći razred: Dušan Đekić 1.mesto, Dimitrije Jovan Hinić 2.mesto, Aleksandra Stojković i Milica Ilić 3.mesto (prof. dr Mirjana Niklanović), Teodora Jovanovac i Pavla Savić 1.mesto, Ivana Jovanović i Jovana Tomić 2.mesto, Iva Bogdanović 3.mesto (prof. Kristina Andrejević).
Četvrti razred: Petra Đurić 1.mesto, Lena Jović i Ksenija Vekić 2.mesto, Lenka Vučković Jašin, Teodora Ristivojević i Anisija Savić 3.mesto (prof. mr Tatjana Milovanović), Nađa Nikolić 2.mesto (prof. Jovana Antić).
Na Republičko takmičenje u skoku u vis plasirao se Vuk Nastić (prof. Vesna Rakić).
Na Republičko takmičenje u orijentiringu plasirale su se i muška i ženska ekipa u orijentiringu, pošto su na Gradskom osvojile 2. mesto (muška ekipa: Milan Najdanović, Marko Ogrenjac, Vid Kujundžić i Momčilo Kralj) i 3.mesto (ženska ekipa: Nevena Najdanović, Milica Savić, Milica Golubović i Iva Pajkić). U pojedinačnoj konkurenciji Milan Najdanović je osvojio 1, a Nevana Najdanović 2.mesto. Na takmičenju ih je vodila profesorka Vesna Rakić.
Čestitamo svim učenicima i njihovim profesorima!