Na Republičko takmičenje iz biologije plasiralo se 29 učenika!

Veliki uspeh postigli su naši učenici na Gradskom takmičenju iz biologije. Njih 29 je osvojilo jedno od prva tri mesta, koja vode na Republičko takmičenje!
Prvi razred: Ana Marija Hinić 2.mesto, Andrea Bogdanović 3.mesto, Iva Torić 3.mesto (prof. dr Mirjana Niklanović).
Drugi razred: Dimitrije Milović 1.mesto (prof. Kristina Andrejević), Anđela Pešić 1.mesto, Iva Živanović 2.mesto (prof. Jovana Antić), Duran Ramadani, Ana Đokić, Uroš Novaković i Danilo Trifunović 2.mesto, Olga Olujić i Marija Ćuruvija 3.mesto (prof.mr Tatjana Milovanović).
Treći razred: Dušan Đekić 1.mesto, Dimitrije Jovan Hinić 2.mesto, Aleksandra Stojković i Milica Ilić 3.mesto (prof. dr Mirjana Niklanović), Teodora Jovanovac i Pavla Savić 1.mesto, Ivana Jovanović i Jovana Tomić 2.mesto, Iva Bogdanović 3.mesto (prof. Kristina Andrejević).
Četvrti razred: Petra Đurić 1.mesto, Lena Jović i Ksenija Vekić 2.mesto, Lenka Vučković Jašin, Teodora Ristivojević i Anisija Savić 3.mesto (prof. mr Tatjana Milovanović), Nađa Nikolić 2.mesto (prof. Jovana Antić).
Čestitamo na velikom uspehu!