Školska godina 2023/2024. počinje u petak, 1,septembra.

Poštovani roditelji i učenici,

Želimo vam uspešnu i mirnu školsku godinu! U petak, u prepodnevnoj smeni, biće učenici drugog i četvrtog razreda, a po podne prvog i trećeg, od 14.00 časova.

Spiskovi učenika prvog razreda biće istaknuti u školi u sredu u toku prepodneva.

Besplatni udžbenici lagano pristižu u školu i biće deljeni kada počne nastava.

Molimo vas da povedete računa o zabranama koje se odnose na oblačenje: zabranjene su kratke pantalone i bermude, trenerke, majice sa bretelama, kapuljače, kratke majice koje otkrivaju stomak i helanke. U slučaju da učenik ili učenica dođu u školu nepristojno odeveni, biće opomenuti. Posle dve opomene biće umanjena ocena iz vladanja.

4 Komentar(a)

• Ostoja

29.08.2023 at 12:48

BRAVOOO. Ovo mi daje nadu da ima buducnosti i jos uvek normalnih ljudi. Za svaku pohvalu. Predlog jos im zabranite i mobilne telefone (kao na zapadu konkretno u Gracu Austrija)
    Imate moju punu podrsku i u svakom trenutku pomoc .

• Diggital

29.08.2023 at 15:48

Bravo!Nadamo se da će se i ostale obrazovne ustanove ugledati na vas.Još jednom,veliko BRAVO!

• Marija

30.08.2023 at 06:32

I treba!!!

• Slobodan

01.09.2023 at 19:27

BRAVO!
    Srednja škola NIJE obavezna, ko se ne pridržava pravila, doviđenja, može u drugu školu.
    U Avećini Azijskih zemalja i za osnovnu i srednju školu postoje uniforme i svi su isto obučeni, devojke suknje, dečaci pantalone, plus cipele, košpulje, kravate i džemperi i jakne.