Наши ученици међу најуспешнијима на упису на ЕТФ!

На Електротехничком факултету Универзитета у Београду додељена су признања школама из којих је ове школске године уписано 10 и више студената. Таквих школа је 12 % од укупног броја од оних из којих се ученици уписују на ЕТФ. Признање је добила и наша школа – за 32 уписана матуранта! По томе се налазимо међу најбољим школама у Србији!
Признања је доделио декан ЕТФ-а Др Мило Томашевић.
Честитамо матурантима и њиховим професорима и захваљујемо се ЕТФ-у на овом дивном признању!

Komentar(a)

• Jelena Spaisc

08.07.2019 at 10:58

Cestitam skoli, profesorima i naravno ucenicima. To je pravo merilo kvaliteta skole. Nadam se da ce i buduce generacije biti uspesne.. komentar salje mama ucenice koja se upisuje u 4. razred i ucenika koji se danas upisuje u prvi razred, sa brojem poena da je mogao bilo koju gimnaziju da upise, ali se naravno, opredelio za Trinaestu.

Одговори