Књижевно вече за лепу школску годину!

Бржи од спортиста, научника, музичара и глумаца, ове године били су наши писци и песници који су нам прелепом књижевном вечери у библиотеци пожелели дивну школску годину!

Препуна библиотека била је испуњена и дивном поезијом , прозним записима и причама. За то су се потрудили бивша ученица Ана Ковачевић, Анета Гајић 2-1, Аника Вучићевић 3-4, Христина Полуга 4-8, Сара Вучковић 4-8 и Андријана Станишић 4-8 која је и водила програм.

Вече је било проткано и живом дискусијом на тему инспирације, емоција, рада на тексту, у којој су учешће узели скоро сви присутни, укључујући и професоре Емилију Томић, Катарину Пинтар и Марка Никодијевића.

Са зидова библиотеке гледала нас је и обавезивала Сапфо из Помпеје, а пространства нам је отворила Ван Гогова „Звездана ноћ“…