Ученичка презентација размене „Вроцлав 2017“

Ученичка презентација размене „Вроцлав 2017

Крај школске године је све ближе, узбуђење расте, покушавји да се изједначе жеље и могћности заокружења успеха одређују нам расположења сваког дана, изнова…

Све то је пре неко вече, 4. маја, било у другом плану: путовали смо у Пољску, у Вроцлав и његову околину – захваљујући лепој презентацији учесника размене. После поздравне речи професора: Душице Бишевац и Биљане Радосављевић, ученици су изнели своје утиске и поткрепили их сликама: свако је изабрао један део гостовања и представио га. А на крају је било и песме: на захтев публике, учесници су излагање завршили певајући пољску песму „Украјина/Хеј, соколи!”

Учесници размене „Вроцлав 2017”: