Прелазак на модел наставе 2 од понедељка, 20. 9. 2021.

Поштовани родитељи и ученици,

Од понедељка, 20.9, прелази се на модел 2 наставе, у складу са Стручним упутством. То је комбиновани модел наставе, као прошле године, само што је промена у томе што ће се групе мењати на дневном, а не на недељном нивоу. Дакле, група А понедељком, средом и петком, група Б уторком и четвртком, али наредне недеље обратно.

Тамо где постоје техничке могућности, настава ће моћи да се прати и онлајн, а где их нема, биће примењивани различити модели о којима ће вас информисати професори.

Часови ће трајати 45 минута.

Информација се односи и на одељења која су већ прешла на онлајн – враћају се у школу од понедељка, по новом моделу.

Извињавамо се што још нисмо у могућности да обезбедимо директан пренос часова путем интернета, јер још немамо техничких могућности за то. Покушавамо да набавимо потребна техничка средства.