Школска година 2023/2024. почиње у петак, 1,септембра.

Поштовани родитељи и ученици,

Желимо вам успешну и мирну школску годину! У петак, у преподневној смени, биће ученици другог и четвртог разреда, а по подне првог и трећег, од 14.00 часова.

Спискови ученика првог разреда биће истакнути у школи у среду у току преподнева.

Бесплатни уџбеници лагано пристижу у школу и биће дељени када почне настава.

Молимо вас да поведете рачуна о забранама које се односе на облачење: забрањене су кратке панталоне и бермуде, тренерке, мајице са бретелама, капуљаче, кратке мајице које откривају стомак и хеланке. У случају да ученик или ученица дођу у школу непристојно одевени, биће опоменути. После две опомене биће умањена оцена из владања.

4 Komentar(a)

• Ostoja

29.08.2023 at 12:48

BRAVOOO. Ovo mi daje nadu da ima buducnosti i jos uvek normalnih ljudi. Za svaku pohvalu. Predlog jos im zabranite i mobilne telefone (kao na zapadu konkretno u Gracu Austrija)
    Imate moju punu podrsku i u svakom trenutku pomoc .

• Диггитал

29.08.2023 at 15:48

Браво!Надамо се да ће се и остале образовне установе угледати на вас.Још једном,велико БРАВО!

• Marija

30.08.2023 at 06:32

I treba!!!

• Slobodan

01.09.2023 at 19:27

BRAVO!
    Srednja škola NIJE obavezna, ko se ne pridržava pravila, doviđenja, može u drugu školu.
    U Avećini Azijskih zemalja i za osnovnu i srednju školu postoje uniforme i svi su isto obučeni, devojke suknje, dečaci pantalone, plus cipele, košpulje, kravate i džemperi i jakne.