ТАКМИЧЕЊЕ ИНЦЕСТ ТРАУМА ЦЕНТАР БЕОГРАД

Инцест траума центар Београд је у петак, 25. новембра 2016. године, у Центру за културну деконтаминацију, организовао СЕДМО НАГРАДНО ТАКМИЧЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА.

Чланови Омладинске групе „Промена“ –  Јана Радоја, Душанка Антељ, Наталија Петровић, Тијана Шмигић, Александра Николић, Татјана Шмигић, Маја Милосављевић и Страхиња Радовановић, представљали су XIII београдску гимназију са представом „Три круга пакла“.

Представа је награђена похвалом, уз позитивне коментаре жирија и конструктивне критике.

Такмичење је организовано поводом Међународног дана против насиља над женама, 25 година од оснивања иницијативе  „16 дана активизма против родно заснованог насиља“ и Међународног дана људских права.