Наши веслачи по трећи пут освојили пехар на такмичењу “Веслај за своју школу“!

Са прелепог такмичења које већ шести пут организују ВК „Црвена Звезда“ и „Београдска хроника „ РТС-а, после две године паузе, опет нам стижу прелепе вести – наши веслачи су први!  Зналачки их је припремио и водио професор Мића Лончаревић.

Честитамо нашим веслачима и свим осталим екипама на спортској борби, а посебно екипи Шесте београдске гимназије, која је први пут у финалу и била је изузетан противник. Честитамо и екипи Спортске гимназије која је била сјајан ривал у полуфиналу. Без њихове такмичарске снаге, наш резултат би био слабији… Радовали бисмо се да и ове екипе буду на највишем победничком постољу!

Захваљујемо се организаторима и почињемо припреме за наредну годину. Надамо се поновном успеху, али и ако до њега не дође, уживаћемо у дружењу и спортској борби!

Komentar(a)