Naši veslači po treći put osvojili pehar na takmičenju “Veslaj za svoju školu“!

Sa prelepog takmičenja koje već šesti put organizuju VK „Crvena Zvezda“ i „Beogradska hronika „ RTS-a, posle dve godine pauze, opet nam stižu prelepe vesti – naši veslači su prvi!  Znalački ih je pripremio i vodio profesor Mića Lončarević.

Čestitamo našim veslačima i svim ostalim ekipama na sportskoj borbi, a posebno ekipi Šeste beogradske gimnazije, koja je prvi put u finalu i bila je izuzetan protivnik. Čestitamo i ekipi Sportske gimnazije koja je bila sjajan rival u polufinalu. Bez njihove takmičarske snage, naš rezultat bi bio slabiji… Radovali bismo se da i ove ekipe budu na najvišem pobedničkom postolju!

Zahvaljujemo se organizatorima i počinjemo pripreme za narednu godinu. Nadamo se ponovnom uspehu, ali i ako do njega ne dođe, uživaćemo u druženju i sportskoj borbi!

Komentar(a)