O prelasku na „učenje na daljinu“

Poštovani roditelji i učenici,

Našli smo se svi zajedno u neželjenoj situaciji i potrebno je da strpljenjem i međusobnim uvažavanjem zajednički potražimo najkvalitetnije rešenje.

Kao što znate, „učenje na daljinu“ nije bilo u velikoj meri prisutno u našoj školi, ali sada imamo priliku da ono zaživi i da ga učinimo kvalitetnim koliko je to moguće.

Od utorka, 17.marta, časovi će biti emitovani na televiziji, na platformi RTS Planeta, a program emitovanja će moći da se vidi na sledećem SAJTU.

Ako se odlučite da pratite ta predavanja, sva pitanja možete da uputite svojim profesorima.

Pored toga, vaše razredne starešine i vaši profesori će što je pre moguće stupiti u kontakt sa učenicima, mejlom ili na vajber grupi ili na nekoj platformi za daljinsko učenje koja se već na časovima koristi. S obzirom da nam je okupljanje u školi zabranjeno, moraćemo da koristimo sve alternativne mogućnosti za komunikaciju.

Sva pitanja možete da uputite na školsku mejl adresu trinaestbggim@orion.rs ili da se obratite direktno profesorima.

Još jednom vas molimo za strpljenje i izvinjavamo se zbog eventualnih grešaka – one su u ovoj fazi neminovne.

4 Komentar(a)