Nacionalni dan dobrovoljnih davalaca krvi

Crveni krst Čukarica je u ponedeljak 12. maja, povodom Nacionalnog dana dobrovoljnih davaoca krvi, organizovao svečanost na kojoj su podeljena priznanja davaocima krvi i uručene nagrade najboljim učenicima na konkursu „Krv život znači“. Priznanja davaocima i knjige deci učesnicima konkursa uručili su predsednik Gradske opštine Čukarica, Srđan Kolarić i sekretar Crvenog krsta Čukarica, Zvezdan Bradić.

Dobitnici priznanja za prvo davanje krvi:

XIII beogradska gimnazija ­ David Pešić, Milica Vuković, Mila Nićiforović, Katarina Branković i Ana Youkhana.

Nagrađeni učenici na konkursu „Krv život znači“:

Srednje škole

MOTIVACIONI FILM OD PRVOG DO ČETVRTOG RAZREDA

Prvo mesto Anđela Mavrić XIII beogradska gimnazija

Sutradan, istim povodom je u zgradi Skupštine grada upriličen prijem na kome je Anđela dobila nagradu na nivou Beograda za svoj film, ujedno i njen mentor Nebojša Damjanović i  Anita Stojčevski, organizator akcija DDK u  XIII beogradskoj gimnaziji (ove godine najbrojnijih u Srbiji).