Повратак на „комбиновани“ модел наставе од понедљка 19. 4. 2021.

Поштовани родитељи и ученици,

Школа ће се од понедељка, 19. 4, вратити на наставу по „комбинованом моделу“. У понедељак су ученици другог и четвртог разреда пре подне (група која је и раније ишла на наставу пре подне), а првог и трећег по подне (група која је и раније ишла на наставу по подне). Преподневна смена почиње у 8.00, а послеподневна у 14.00 часова. Часови ће трајати 30 минута.

Ученици који у потпуности прешли на онлајн наставу, могу да наставе са тим статусом, а ако се одлуче да се врате комбинованом моделу наставе, морају да о томе обавесте разредне старешине и школу (на мејл trinaestbggim@orion.rs). Ученици који у наредном периоду буду желели да пређу у потпуности на онлајн наставу, у обавези су да упуте молбу школи мејлом (родитељи у име ученика).

Ношење маски у школи и даље је обавезно, као и придржавање свих других антиепидемијских мера (дистанца, често прање руку, проветравање простора…).